Jesteś na wakacjach
I jeszcze na tym zarabiasz ? To Możliwe !
Żyj i ciesz się ŻYCIEM !
JOIN THE MAILING LIST
First Name:
Last Name:
Email:
Confirm Email:
Phone:
Członkostwo w WV umożliwia skorzystanie z takich ofert, jak np:
5 dni w 4* hotelu w Grecji za 74$;
tydzień na nartach w Alpach Francuskich za 399$ dla 6 osób;
kilkudniowy rejs wycieczkowcem po Morzu Śródziemnym za 70$ !!!
To tylko niektóre z super atrakcyjnych ofert, do których będziesz miał dostęp jako Partner WV

Udział w przedsięwzięciu może polegać wyłącznie na korzystaniu z niezwykle atrakcyjnych ofert i możliwości spędzenia ekskluzywnych wakacji za cenę niższą od internetowych ofert od 30 do 70% ale można tu również - jako że jest to klasyczny MLM - zarabiać pieniądze.
A więc traktując swój udział w WV profesjonalnie, jako źródło znaczących dochodów, zarabiamy polecając ten biznes innym i budując strukturę opartą na matrycy binarnej.

Plan marketingowy preferuje SZYBKI START. Każda nowo wprowadzona osoba, to 20$ dla Ciebie. Pierwszy próg to wprowadzenie do przedsięwzięcia 4 osób, co zwalnia od cyklicznych opłat (abonamentu). Wprowadzenie w pierwszym miesiącu 6 osób pozwala osiągnąć minimum 570 USD prowizji (mogą być zamknięte dwa cykle lub więcej i wtedy za każdy kolejny cykl jest dodatkowo po 200 USD), co stanowi z nawiązką zwrot zainwestowanych środków.

Dalej w planie marketingowym pojawiają się interesujące okresowe wynagrodzenia, za każde kolejne 3 osoby w każdej z "nóg", traveldollars - które przeznaczysz na swoje wojaże,czy wreszcie pasywny przychód z obrotów struktury. To pozwala bez ograniczeń korzystać z różnorodnych ofert turystycznych na całym świecie, w tym np. możliwość rezerwacji udziału w imprezach sportowych wraz z rezerwacją przejazdu, noclegu i innych świadczeń (np na klasyk Barcelona – Real).
STAY CONNECTED
 
Click Here to Help us Fight Spam!